Kľúčová služba

Kľúčová služba, ktorá vám uľahčí a zabezpečí život

Rozumiem, že prístup k vášmu domovu, kancelárii alebo autu je nevyhnutný a viem, že strata kľúčov môže byť pre vás stresujúca a časovo náročná skúsenosť.

Ponúkam širokú škálu služieb, ktoré vám pomôžu ušetriť čas a často krát aj peniaze. Doktor Dvere je odhodlaný poskytovať vám kvalitné služby na najvyššej úrovni a za najlepšiu cenu. Ak už máte zabuchnuté dvere vždy sa môžete spoľahnúť, že svoju prácu vykonám k vašej spokojnosti.

+421 940 920 100

Kľúčová služba Nové Zámky je tu pre vás nonstop

Výmena kovania

Potrebujete vymeniť kovanie na vašich dverách alebo oknách? Ponúkam rýchlu a spoľahlivú výmenu kovania s profesionálnym prístupom a kvalitnými materiálmi.

Sieťky a žalúzie

Potrebujete zabezpečiť svoje okná a dvere pred nechcenými hmyzmi alebo slnečným žiarením? namontujem rôzne typy sieťok a žalúzií, ktoré vám pomôžu udržať vašu domácnosť čistú a chladnú.

Čítať viac ➜

Výmena zámkov

Pri potrebe výmeny zámkov odstránim existujúci zámok a nainštalujem nový, takže si môžete byť istí, že váš majetok ostane v bezpečí.

Výmena tesnenia

Máte problémy s pretvárajúcim sa tesnením na vašich dverách alebo oknách? Vymením tesnenie za kvalitné nové, aby ste získali účinnú ochranu pred vniknutím vlhkosti a hluku.

Rýchla, spoľahlivá a cenovo dostupná kľúčová služba Nové Zámky

Využite moje odborné dlhoročné skúsenosti, ktoré naberám už od roku 2002. Špecializujem sa na oblasť montáží, servisu, prác spojených s dverami takmer všetkých druhov a typov, ktoré som nadobudol takmer po celej Európe.

Kľúčová služba Nové Zámky je tu pre Vás nonstop.

Máte zabuchnuté dvere, stratili ste kľúče, potrebujete servis alebo opravu a neviete ako ďalej? Alebo potrebujete len poradiť ,či vymeniť zámok?

+421 940 920 100
kluzova sluzba

100% spokojnosť mojich zákazníkov

Vaša spokojnosť je pre mňa prioritná. Som tu aby som vám pomohol keď ma akútne potrebujete. A tak k vám aj pristupujem o čom svedčia moji spokojní zákazníci.

Teraz pri využití služby, kontrola funkčnosti dverí grátis.

Máte zabuchnuté dvere, stratili ste kľúče, potrebujete servis alebo opravu a neviete ako ďalej? Alebo potrebujete len poradiť, či vymeniť zámok?

+421 940 920 100
Komárno a okolie Šurany a okolie