O mne

Okamžitý najlepší servis dverí
v Nových Zámkoch a v okolí

Využite moje odborné dlhoročné skúsenosti v oblasti montáže, servisu a prác spojených s dverami takmer všetkých druhov a typov, ktoré som nadobudli po celej Európe. Ponúkam rýchle núdzové otváranie zabuchnutých dverí. Špecializujem sa na servis, montáž a výmenu dverového príslušenstva v smere zabezpečenia bytov, domov, či iných objektov. Opravujem plastové dvere, realizujem nastavenie okien, nastavenie dverí, výmenu zámku, či bezpečnostné dvere, alebo nastavenie plastových dverí. Taktiež vykonávam servis dverí a okien pre bytové jednotky, domy, firemné objekty či celé bytové spoločenstvá.

Moje garancie sú príjemné vystupovanie, zodpovedný prístup, úcta k zákazníkovi a​ svedomitá práca.

+421 940 920 100

Dlhoročné odborné skúsenosti s dverami takmer všetkých druhov a typov

Medzi najvýznamnejšie udalosti môjho života bola pracovná skúsenosť a možnosť pracovať v takom tíme, ako je ADLO-bezpečnostné dvere, kde som získal podstatné vedomosti, čo sa týka zabezpečenia objektu. Stretol som sa tam s úctou, pochopením, toleranciou, možnosťou sa prejaviť v pracovnej činnosti a možnosťou napredovať. V nie poslednom rade aj so silným rešpektom riadenia, ktorý som sa snažil v maximálnej miere akceptovať. Spoznal som veľa zaujímavých a príjemných ľudí. Samozrejme páni majitelia Jozef a Vladino sa u mňa zapísali veľkými písmenami. Lebo len silný vodca dokáže vytvoriť a riadiť silnú a úspešnú firmu. Pracovne som mal možnosť navštíviť veľké mestá Európy a byť súčasťou často aj veľkých projektov. Namontoval som tisícky bezpečnostných dverí a mal som tú možnosť, tak prispieť k bezpečnému bývaniu veľa rodín.

Aj naďalej spolupracujem s firmou ADLO a taktiež som technikom a technickým poradcom v zahraničnej firme, kde vediem a školím montážne tímy. Často som sa stával súčastou vývoja a napredovania technológií. Výrobky ADLO možem len odporučiť.

Recenzné posudky
spolupracujúcich firiem

Kľúčová služba Nové Zámky je tu pre Vás nonstop.

Máte zabuchnuté dvere, stratili ste kľúče, potrebujete servis alebo opravu a neviete ako ďalej? Alebo potrebujete len poradiť ,či vymeniť zámok?

+421 940 920 100

100% spokojnosť mojich zákazníkov

Vaša spokojnosť je pre mňa prioritná. Som tu aby som vám pomohol keď ma akútne potrebujete. A tak k vám aj pristupujem o čom svedčia moji spokojní zákazníci.

Teraz pri využití služby, kontrola funkčnosti dverí grátis.

Máte zabuchnuté dvere, stratili ste kľúče, potrebujete servis alebo opravu a neviete ako ďalej? Alebo potrebujete len poradiť, či vymeniť zámok?

+421 940 920 100
Komárno a okolie Šurany a okolie