Oprava a servis

Oprava, nastavenie a servis všetkých typov dverí a okien

Pravidelná údržba dverí a okien je dôležitá pre ich správne fungovanie a predĺženie životnosti. Servis začínam kontrolou funkčnosti a zisťovaním problémov. Na zabezpečenie hladkého otvárania dverí a zabránenie hrdzaveniu premažem pánty, dvere vyčistím a skontrolujem tesnenie. Ďalej pouťahujem všetky uvoľnené skrutky alebo pánty, čim zabránim ich prehýbaniu a zaistím bezproblémový chod dverí. Skontrolujem dverové príslušenstvo a všetky poškodené komponenty vymením alebo opravím. Skontrolujem či sa nedeformuje rám dverí a vykonám prípadné opravy. Po dokončení skontrolujem, či všetko funguje tak ako má.

Kontaktujte ma a naplánujte si efektívnu a rýchlu opravu alebo servis vašich dverí či okien.

+421 940 920 100
Klucova sluzba nove zamky

Kľúčová služba Nové Zámky je tu pre vás nonstop

Vchodové, balkónové a bezpečnostné dvere

Možných porúch je naozaj veľa, väčšinou sa vyskytne kombinácia viacerých problémov naraz. Uvoľnené pánty, prehnuté dvere, atď.

Plastové dvere

Plastové dvere sa vyznačujú svojou špecifickosťou. Najčastejšie sa stretávame s uvoľnenými pántami, zlou funkčnosťou a problémami s tesnením.

Interiérové dvere

Najčastejším problémom interiérových dverí bývajú uvoľnené pánty a zlé tesnenie. Kľúčová služba Nové Zámky si s týmto problémom ľahko a lacno poradí.

Plastové okná

Pri plastových oknách býva najčastejším problémom zanedbaný servis, zlé tesnenie a ťažko funkčný mechanizmus.

Otváranie zabuchnutých dverí nonstop.

Kontaktujte ma a naplánujte si efektívnu a rýchlu opravu alebo servis vašich dverí či okien.

+421 940 920 100

Oprava dverí

Máte problémy s dverami? Nefungujú správne, vŕzgajú alebo sa ťažko otvárajú a zatvárajú? Odstráňte tieto nedostatky včas, pretože pri ich zanedbaní môžu viesť k vážnejším a finančne náročnejším problémom. Doktor Dvere sa špecializuje na opravu všetkých typov dverí, od bezpečnostných až po plastové či interiérové.

Disponujem skúsenosťami už od roku 2002, ktoré som nadobudol po takmer celej Európe.

Oprava pántov

Ak sa dvere ťažko otvárajú alebo sa prehýbaju, bude potrebné opraviť alebo vymeniť pánty.

Oprava zámku

Ak zámok nefunguje správne, je potrebné ho vyčistiť a premazať. Ak to nepomôže, bude potreba zámok vymeniť.

Výmena tesnenia

Ak vám cez dvere prefukuje, je nutná výmena tesnenia.

Šala a okolie

Oprava dverí po vlámaní

Oprava okien

Je vaše okno prasknúté, prefukuje cez neho alebo sa ťažko otvára a zatvára?

Špecializujem sa na opravu a servis všetkých typov okien. Okno, ktoré nie je úplne v poriadku môže vašej domácnosti priniesť hneď niekoľko problémov. Napríklad zlé tesnenie môže vašej domácnosi znížiť efektivitu využitia energií, čo sa priamo prejaví zvýšenou potrebov kúrenia a tým pádom vyšším účtom. Ďalšími problémami môže byť zníženie vášho komfortu, či zníženie bezpečnosti.

Nastavenie okien

Ak vám okná netesnia, kľučky nedovierajú alebo idú ťažko je problém v nesprávnom nastavení okien, ktoré poklesli pôsobením chladu, tepla, vlastnou váhou, a mohými ďalšími faktormi.

Oprava kovania

Ak okno nefunguje tak ako kedysi, nedoviera, nejde otvoriť alebo sa kľučka pretáča či okno praská je potreba výmeny kovania.

Výmena tesnenia

Ak vám okno prefukuje alebo sa zvýšil hluk prichádzajúci z vonka, je dôležité vymeniť tesnenie, ktoré časom a pôsobením vody, mrazu a UV žiarenia stráca svoju pružnosť.

Servis

Pravidelný servis dverí a okien je dôležitou súčasťou udržiavania bezpečnosti, ochrany, energetickej účinnosti a estetiky vášho domu. Pravidelným servisom a okamžitým riešením akýchkoľvek problémov, ktoré sa môžu počas servisu objaviť, dokážem pomôcť predĺžiť životnosť vašich dverí a okien a udržať váš dom v skvelom stave a bezproblémovej funkčnosti.

Disponujem skúsenosťami už od roku 2002, ktoré som nadobudol po takmer celej Európe.

Bezpečnosť a ochrana

Pravidelný servis zaručí správne a bezpečné fungovanie vašich dverí a okien. Predíďte problémom, ktoré môžu ohroziť bezpečnosť vášho domu alebo kancelárie.

Šetrenie energií

Pravidelný servis vám môže pomôcť odhaliť problémy spojené so zlým tesnením, čím zabránime prievanu a predídete vyšším účtom za energie.

Úspora peňazí

Pomôžem vám predísť nákladnejším opravám, ktoré sa môžu objaviť v budúcnosti ak pravidelný servis zanedbáte.

Estetika

Dvere a okná sú dôležitou súčasťou estetiky vášho domova a pravideľný servis môže pomôcť udržať ich skvelý vzhľad.

Oprava a servis dverí a okien je tu pre Vás nonstop.

Kontaktujte ma a naplánujte si efektívnu a rýchlu opravu alebo servis vašich dverí či okien.

+421 940 920 100
kluzova sluzba

100% spokojnosť mojich zákazníkov

Vaša spokojnosť je pre mňa prioritná. Som tu aby som vám pomohol keď ma akútne potrebujete. A tak k vám aj pristupujem o čom svedčia moji spokojní zákazníci.

Kľúčová služba Nové Zámky je tu pre Vás nonstop.

Máte zabuchnuté dvere, stratili ste kľúče, potrebujete servis alebo opravu a neviete ako ďalej? Alebo potrebujete len poradiť ,či vymeniť zámok?

+421 940 920 100
Komárno a okolie Šurany a okolie