O nás

Okamžitý najlepší servis dverí
v Nových Zámkoch a v okolí

Využite naše odborné dlhoročné skúsenosti v oblasti montáže, servisu a prác spojených s dverami takmer všetkých druhov a typov, ktoré sme nadobudli po celej Európe. Ponúkame rýchle núdzové otváranie zabuchnutých dverí. Špecializujeme sa na servis, montáž a výmenu dverového príslušenstva v smere zabezpečenia bytov, domov, či iných objektov. Opravujeme plastové dvere, realizujeme nastavenie okien, nastavenie dverí, výmenu zámku, či bezpečnostné dvere, alebo nastavenie plastových dverí. Taktiež vykonávame servis dverí a okien pre bytové jednotky, domy, firemné objekty či celé bytové spoločenstvá.

Naše garancie sú príjemné vystupovanie, zodpovedný prístup, úcta k zákazníkovi a​ svedomitá práca.

+421 940 920 100

Dlhoročné odborné skúsenosti s dverami takmer všetkých druhov a typov

Medzi najvýznamnejšie udalosti môjho života bola pracovná skúsenosť a možnosť pracovať v takom tíme, ako je ADLO-bezpečnostné dvere, kde sme získali podstatné vedomosti, čo sa týka zabezpečenia objektu. Stretli sme sa tam s úctou, pochopením, toleranciou, možnosťou sa prejaviť v pracovnej činnosti a možnosťou napredovať. V nie poslednom rade aj so silným rešpektom riadenia, ktorý sme sa snažili v maximálnej miere akceptovať. Spoznali sme veľa zaujímavých a príjemných ľudí. Samozrejme páni majitelia Jozef a Vlado sa u nás zapísali veľkými písmenami. Lebo len silný vodca dokáže vytvoriť a riadiť silnú a úspešnú firmu. Pracovne sme mali možnosť navštíviť veľké mestá Európy a byť súčasťou často aj veľkých projektov. Namontovali som tisícky bezpečnostných dverí a mali sme tú možnosť, tak prispieť k bezpečnému bývaniu veľa rodín.

Aj naďalej spolupracujeme s firmou ADLO a taktiež sme technikmi a technickými poradcami v zahraničnej firme, kde vedieme a školíme montážne tímy. Často sme sa stávali súčasťou vývoja a napredovania technológií. Výrobky ADLO môžeme len odporučiť.

Recenzné posudky
spolupracujúcich firiem

Kľúčová služba Nové Zámky je tu pre Vás nonstop.

Máte zabuchnuté dvere, stratili ste kľúče, potrebujete servis alebo opravu a neviete ako ďalej? Alebo potrebujete len poradiť ,či vymeniť zámok?

+421 940 920 100

100% spokojnosť našich zákazníkov

Vaša spokojnosť je pre nás prioritná. Sme tu aby sme vám pomohli keď nás akútne potrebujete. A tak k vám aj pristupujeme o čom svedčia naši spokojní zákazníci.

Teraz pri využití služby, kontrola funkčnosti dverí grátis.

Máte zabuchnuté dvere, stratili ste kľúče, potrebujete servis alebo opravu a neviete ako ďalej? Alebo potrebujete len poradiť, či vymeniť zámok?

+421 940 920 100
Kľúčová služba Kľúčová služba Nové Zámky